Paznokcie hybrydowe już od pewnego czasu cieszą się dużą popularnością. Co dokładnie zyskamy, decydując się właśnie na taki manicure? Co zyskamy, decydując się na paznokcie hybrydowe? Powodów znajdzie się całkiem sporo, a my poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich! Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Hybryda jest bardzo wytrzymała 

Na pewno warto zacząć od tego, że prawidłowa wykonana hybryda jest bardzo wytrzymała. To niewątpliwie powód do zadowolenia, ponieważ raz zrobione paznokcie są w stanie utrzymać się w nienagannym stanie nawet przez około 2-3 tygodnie. Niestety tego nie można powiedzieć o innym rodzaju manicure, zwłaszcza gdy postawimy na tradycyjne lakiery. Takie zwykle trzymają się na paznokciach 2-3 dni, a ciągłe malowanie paznokci nie zachęca do tego, aby sięgać po klasyczne lakiery.

Hybryda wygląda bardzo efektownie

Warto również wspomnieć, że hybryda nadaje paznokciom wyraźnego połysku. Nie powstają też na nich żadne odpryski, czy przebarwienia, więc https://fixly.pl/kategoria/manicure-hybrydowy są widoczne gołym okiem. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na zdobienia, to nasze paznokcie mogą nabrać jeszcze ciekawszego wyglądu.

Hybryda nie niszczy płytki paznokcia

Do zalet hybrydy można zaliczyć również fakt, że nie niszczy płytki paznokcia. Owszem, można spotkać się z opinią, że jest zupełnie inaczej, ale do zniszczeń dochodzi tylko wtedy, gdy hybryda jest nieumiejętnie zdejmowania. Zdzieranie, czy zrywanie lakieru może prowadzić do uszkodzeń, więc warto nie stosować takich praktyk, a również płytka zostanie w nienaruszonym stanie. Warto pamiętać, że hybrydy ściąga się tylko specjalnymi środkami na bazie acetonu.

Hybrydę można bardzo szybko zrobić

Na pewno nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że hybrydę można zrobić bardzo szybko. Do swojej dyspozycji mamy profesjonalne kosmetyczki, które są w stanie zapewnić nam swoje wsparcie w dogodnym dla nas czasie i miejscu. Kosmetyczki wykonujące hybrydę działają nie tylko w dużych miastach, ale również w mniejszych, więc tak naprawdę każda kobieta ma szansę na zrobienie sobie manicure hybrydowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *