Jedną z coraz częściej wpisywanych fraz w wyszukiwarce internetowej jest „warszawa ginekolog prywatnie”. Wnioskować po tym można, że kobiety chętniej korzystają z usług prywatnych ginekologów. Czym jest to spowodowane? Dlaczego prywatne gabinety wzbudzają większe zaufanie, niż te, które działają w ramach NFZ? Powodów jest całkiem sporo. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

Wsparcie ze strony wykwalifikowanego ginekologa

Przede wszystkim to właśnie prywatne gabinety ginekologiczne zapewniają wsparcie ze strony najlepszych specjalistów z branży. Ginekologom zatrudnionych w takich placówkach nie brakuje wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia, co przekłada się na liczne sukcesy w pracy oraz najlepsze wsparcie w walce o dobre zdrowie.

Dobrze wyposażony gabinet

Prywatne gabinety ginekologiczne są bardzo dobrze wyposażone. Nie brakuje w nich nie tylko podstawowego sprzętu, czy wyposażenia, ale również specjalistycznych urządzeń. Dzięki temu specjalista jest w stanie przeprowadzić bardzo dokładne badania, wychwycić nawet niewielkie zmiany, czy nieprawidłowości i ochronić pacjentki przed rozwojem poważnych schorzeń. W publicznych placówkach zdrowia częściej można spotkać się ze starym bądź wadliwym sprzętem, a nie nowoczesnym i dokładnym.

Krótki czas oczekiwania na wizytę

Na tym jednak nie koniec, ponieważ kluczowe znaczenie ma również fakt, że na wizytę nie trzeba czekać tak długo, jak w publicznych placówkach zdrowia. Prywatne gabinety ginekologiczne ograniczyły czas czekania na wizytę do minimum, co oznacza, że pacjentki zapisujące się na wizytę nie muszą czekać długo. Zwykle czas oczekiwania wynosi od kilku godzin do kilku dni.  W przypadku placówek przyjmujących w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia czas oczekiwania trwa od kilku dni do nawet kilku tygodniu. W sytuacji, gdy brak jest specjalistów bądź sprzęt diagnostyczny wymaga naprawy, to czas oczekiwania na wizytę może się znacznie wydłużyć. W prywatnych gabinetach takich problemów nie ma, więc nie trzeba się martwić o wydłużenie oczekiwania na wizytę. Tutaj wszystko przebiega bardzo sprawnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *