Jak dbać o penisa?

Witaminy, minerały i pozostałe składniki spożywcze grają kluczową rolę w dbaniu o zdrowie penisa i pomagają utrzymać go we wzorowej kondycji, zdolnego zachwycać partnerkę i dostarczać najlepszych doznań swojemu właścicielowi. Twoje ciało samo wytwarza część witamin które są potrzebne do utrzymania organizmu w swojej szczytowej formie. Jednak ta część jest bardzo malutka w porównaniu do faktycznego zapotrzebowania Twojego ciała.

Sytuacja wygląda tak samo nie ważne czy chodzi o wątrobę, nerki, układ trawienny i…. Twojego penisa. To prawda, że organy będą w jakimś stopniu działać nawet, gdybyś jadł same fastfoody. Jednak z dnia na dzień ich kondycja będzie coraz gorsza aż w końcu odmówią współpracy. Tak samo penis nadal będzie sprawował swoje podstawowe funkcje, nawet gdy będziesz go słabo odżywiał – ale coraz słabiej i tylko do pewnego czasu.

Więc cena którą można zapłacić za złe odżywianie bardzo duża. Z czasem receptory odpowiadające za przyjemność przytępiają się i mężczyzna nawet nie wie kiedy – seks nie dostarcza mu takiej przyjemności jak by mógł, nie zachowuje się tak jak by chciał jego właściciel oraz partnerka, orgazmy są dużo mniej satysfakcjonujące a erekcja trwa coraz krócej i czasem jest z nią kłopot mimo seksownej partnerki, przedwczesne wytryski zdążają się coraz częściej.

Oto 3 rozsądne kroki które mężczyzna może (i powinien) podjąć w trosce o swojego penisa (i w trosce o swoją satysfakcję seksualną):

Zmiana diety poleca Urolog Warszawa

Tkanki z których składa się penis wymagają odpowiedniego przepływu krwi aby prawidłowo wykonywać swoją pracę, jednak po pewnym czasie naczynia krwionośne mężczyzny mogą się zatykać, utwardzać i zmniejszać ilość krwi która jest w stanie przepływać. To skutkuje mniejszym przepływem tlenu i energii do komórek nerwowych i skóry penisa.

Wobec tego jednym z lepszych posunięć dietetycznych jest dostarczenie aminokwasów L-arganiny które są w stanie znacznie przyspieszyć przepływ krwi w penisie a dzięki czemu delikatne tkanki są wstanie działać prawidłowo. Możesz je znaleźć w orzechach ziemnych, soi i czekoladzie. Dodaj te produkty do swojej diety, a po pewnym czasie odczujesz znaczną poprawę.

Podobnie, kwasy tłuszczowe omega-3 są nie tylko kluczowe dla ogólnego zdrowia i funkcjonowania organizmu i krążenia – ale szczególnie istotne jest to, że są w stanie poprawić funkcjonowanie penisa. Możesz je znaleźć w rybach, zwłaszcza łososiu i okoniu które są przepełnione zdrowymi tłuszczami.

Kremy na skórę

Zadbaj o skórę penisa korzystając z kremów które będą utrzymywać naskórek i napletek w dobrej kondycji tak, aby był wrażliwy, jędrny i nie powodował obtarć. Dodatkowo zapobiegniesz wielu przykrym chorobom które mogły by Cię spotkać, gdybyś zaniedbał tej praktyki.

Suplementacja

Pewne zmiany dietetyczne są łatwiejsze a inne trudniejsze do wdrożenia. Jeszcze inne są zbyt kosztowne aby wpasować się w budżet przeciętnego mężczyzny. W takim wypadku warto zdecydować się na sprawdzony suplement który dostarczy organizmowi i penisowi odpowiednich witamin jakie poprawią i utrzymają jego kondycję, funkcjonowanie i ogólną witalność.

Preparaty witaminowe powinny zawierać:

1. Olej z ryb – zawiera wszystkie te witaminy, tłuszcze i minerały, które mógł byś sobie dostarczyć jedząc ryby
2. Witamina C – pozwala komórkom chronić się przed procesem starzenia i poprawia zdrowie tkanek
3. Witamina D – poprawia przepływ krwi
4. Witamina E – jest ważna aby utrzymać skórę penisa (i całego ciała) we wzorowej kondycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *