Nazwa firmy: IDoit – Serwis Produktów Apple Warszawa

Adres: ul. Jurija Gagarina 31, 00-754 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 518 107 427

strona internetowa: https://serwisproduktowapple.pl/SerwisiPhone/xsmax/naprawagniazdazasilania

Jak zmienić saldo karty

Jeśli chodzi o płacenie kartą kredytową za zakupy w lokalnym sklepie spożywczym, być może nadszedł czas, aby zaktualizować ustawienia Apple Service ID. Jak zapewne wiesz, możesz znaleźć i przeczytać informacje kontaktowe swojego konta usługi na ekranie ustawień iPhone’a.

W telefonie iPhone otwórz aplikację Konto usługi Apple i stuknij opcję Portfel. W sekcji Ostatnie transakcje dotknij opcji płatności, którą chcesz zobaczyć. Kliknij transakcję ponownie, jeśli chcesz przeczytać więcej szczegółów.

Aby zmienić identyfikator usługi Apple, ponownie otwórz aplikację i wybierz opcję Ustawienia. Główna sekcja tego ekranu zawiera trzy sekcje: Konta, Dodatki i Zakupy. Kliknij sekcję Zakupy, aby przejść do sekcji Zakupy. Kliknij ikonę konta usługi na lewym pasku bocznym.

Sekcja Usługa umożliwia przeglądanie i edytowanie konta usługi. Aby zaktualizować swoje konto usługi, wybierz konto, które chcesz zaktualizować, a następnie naciśnij odpowiedni przycisk. Na karcie Ogólne przewiń w dół i poszukaj opcji o nazwie „Mój dostawca usług”. Po wybraniu przycisku ten przycisk zmieni kolor na niebieski. Wybierz go, a następnie kliknij Zapisz.

Aby dodać nowe płatności do ustawień konta usługi, przewiń w dół do sekcji Płatności. Następnie wybierz konto, którego chcesz użyć. Aby zaktualizować ustawienia płatności, wybierz konto, które chcesz zaktualizować, i kliknij odpowiedni przycisk. Na koniec naciśnij Zapisz.

Aby dodawać i edytować zakupy na koncie usługi Apple, przewiń w dół do sekcji Zakupy. W tym miejscu musisz wybrać konto, którego chcesz użyć. Gdy to zrobisz, będziesz mógł edytować wszystkie istniejące zakupy i dodawać nowe. Na przykład możesz dodać kwotę w dolarach do zakupu, klikając opcję dolara w rozwijanym polu.

Aby zaktualizować ustawienia usługi i dodać nowe płatności, przewiń w dół do sekcji Zakupy, wybierz konto usługi, z którego chcesz korzystać, a następnie wybierz Dodaj / Edytuj. Na koniec kliknij Zapisz i powtórz proces, aby zaktualizować opcje płatności.

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie transakcje, które są obecnie wykonywane przez Twoją kartę kredytową, skorzystaj z tej sekcji, aby poruszać się po karcie kredytowej. Jeśli chcesz zmodyfikować jakiekolwiek transakcje, które nie są obecnie prowadzone, przewiń w dół do sekcji Zakupy i wybierz konto, dla którego chcesz wyświetlić bieżącą transakcję.

Aby dodać nowe zakupy do konta usługi Apple, przewiń w dół do sekcji Zakupy, wybierz konto, którego chcesz użyć, a następnie wybierz Dodaj / Edytuj. Jeśli chcesz zmienić domyślny limit wydatków na swojej karcie, kliknij kwotę w dolarach, a następnie kliknij ustawienie domyślne. Aby zaktualizować limit, kliknij ponownie kwotę w dolarach, a następnie wybierz nowy limit.

Aby dodać nową kartę kredytową, przewiń w dół do sekcji Karta kredytowa, wybierz kartę kredytową, której chcesz użyć, a następnie wybierz opcję Dodaj / Edytuj. Aby zaktualizować limity wydatków na karcie, kliknij kwotę w dolarach, a następnie kliknij nowy limit.

Aby dodać lub zmienić limit karty, przewiń w dół do sekcji Wydatki i kliknij kwotę w dolarach, którą chcesz zmienić. aby wybrać limit wydatków do aktualizacji.

Aby edytować saldo usługi Apple, przewiń w dół do sekcji Karty i wybierz kartę, której chcesz użyć. Kliknij nazwę karty, a następnie wybierz kartę do sprawdzenia. Nazwa karty będzie widoczna w rozwijanym polu obok aktualnego salda. Jeśli chcesz zaktualizować saldo, przewiń w dół do sekcji Karty i wybierz kartę, aby edytować bieżące saldo, a następnie kliknij odpowiedni przycisk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *