Chirurgiczne powiększanie penisa. Warto się skonsultować z urologiem Warszawa.

Choć istnieją naturalne sposoby na zwiększenie rozmiaru swojej męskości, to niezmiennym pozostaje fakt, iż interwencja chirurgiczna jest najskuteczniejszym, ale i najbardziej ryzykownym rozwiązaniem.

Mężczyźni od wieków mieli kompleks małego członka. Nie wszyscy, co prawda, ale czasem się zdarzy, że facet dostaje świra na punkcie swojego rozmiaru. Przyczyny mogą być bardzo różne, ale najczęściej jest to albo nieudane pożycie z partnerką, albo wyśmianie małego rozmiaru, np. przez kobietę z którą sypia. O ile wyśmianie przez kumpli albo obce osoby nie boli tak bardzo, o tyle bycie poniżonym przez własną dziewczynę/żonę musi być bardzo przykrym doświadczeniem, które niewątpliwie zostawia ślad w psychice. Wtedy mogą zacząć się obawy, czy aby na pewno mój penis ma odpowiedni rozmiar etc. Dlatego jeśli, rzeczywiście to twoja partnerka wyśmiewa twojego penisa, to odpowiedz sobie na te pytania: Czy twoja partnerka jest urologiem lub seksuologiem? Jeśli nie, to zadaj sobie kolejne pytanie, czy znasz prawidłową objętość macicy. Jeśli nie masz wykształcenia medycznego, to zakładam, że nie. Teraz pomyśl! Skoro nie jesteście oboje lekarzami i skoro ty nie wiesz jak prawidłowo wyglądają organy rozrodcze kobiety, to skąd ona ma wiedzieć, czy twój penis jest mały, czy duży. Najpewniej chce ci tylko dokuczyć a problem leży gdzie indziej. W ponad 90% przypadków z penisem jest wszystko ok. Jeżeli nie dogadujesz się w łóżku ze swoją partnerką to najprawdopodobniej jesteście niedopasowani i powinniście się razem udać do seksuologa. To żaden wstyd skorzystać z takiej wizyty, zwłaszcza jeżeli zależy wam na waszym związku.

Jeśli jednak należysz do tych kilku procent mężczyzn, którzy rzeczywiście mają problem z rozmiarem, możesz zdecydować się na operację powiększenia penisa.

Jest ona niestety dosyć ryzykowna, ponieważ po jej dokonaniu mężczyzna może mieć problemy z erekcją, trafieniem do pochwy i ze znalezieniem punktu G, czyli z zadowoleniem seksualnym partnerki. Biorąc to pod uwagę, śmiem stwierdzić, że taka operacja, to jak spaść z deszczu pod rynnę, ponieważ jednym z powikłań jest problem, który próbujemy rozwiązać, co oznacza, że starając się zwalczyć ten problem, możemy go jeszcze bardziej pogłębić. Jeśli jednak jesteś gotów na to ryzyko, zgłoś się koniecznie do lekarza urologa lub seksuologa w celu znalezienia najlepszego rozwiązania twojego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *