Przedwczesny wytrysk – wstydliwa męska dolegliwość

Termin “przedwczesny wytrysk” odnosi się do specyficznej dolegliwości mężczyzn, która polega na zbyt wczesnym wytrysku bez żadnej kontroli.

Ta seksualna dysfunkcja dotyczy 25-30% męskiej populacji. Tacy mężczyźni mają wiele problemów z wyćwiczeniem pewnego stopnia kontroli nad wytryskiem. Wiele osób myśli albo oświadcza, że ten problem dotyczy ludzi starszego wieku, a nie młodszego pokolenia. Jednakże , to nieprawda – młodzi mają problemy ze stosunkami seksualnymi.

Ponieważ to jest jeden z najbardziej martwiących tematów naszych czytelników, staraliśmy się odpowiedzieć na ich pytania nadesłane do nas. Wydaje nam się, że poniższe odpowiedzi mogą zainteresować wszystkich.

Czy przedwczesny wytrysk jest powszechnym zjawiskiem wśród mężczyzn? Warto udać się do urologa Warszawa.

Przedwczesny wytrysk to dysfunkcja czynności seksualnych, która dotyczy 25-30% męskiej populacji, z czego wynika, że jest to zjawisko dość powszechne. Bez wątpienia można powiedzieć, że jest jednym z najczęściej spotykanych problemów seksualnych wśród mężczyzn. Nasi czytelnicy powinni mieć na uwadze, że może zdarzyć się to każdemu, co nie oznacza, że od razu trzeba się tym przejmować. Staje się to problemem jedynie wówczas, kiedy zaczyna bez przerwy się powtarzać.

Jak przedwczesny wytrysk wpływa na moje stosunki?

Ten problem może dotyczyć wielu aspektów twojego współżycia seksualnego, nawet twojej przyjemności z seksu. Jeśli mężczyzna nie może powstrzymać swojego wytrysku przez odpowiednią ilość czasu, wówczas ani partnerka ani on sam nie będzie zadowolony. Przedwczesny wytrysk jest często powodem utraty popędu seksualnego wśród mężczyzn i może wpłynąć na psychikę mężczyzny i jego poczucie bezsilności.

Dla kobiet, w wielu przypadkach staje się rezultatem utraty płciowej intymności i braku orgazmów podczas współżycia seksualnego. Kobiety mogą również stać się oziębłymi. W skrajnych przypadkach problem ten prowadzi do rozłączania par.

Co jest przyczyną przedwczesnego wytrysku?

Pierwsze seksualne wytryski zazwyczaj przytrafiają się podczas stosunków seksualnych w okresie dojrzewania. Dzięki zbieraniu doświadczenia we współżyciu seksualnym, mężczyzna może nauczyć się w pełni kontrolować wytrysk nasienia. Ta kontrola nabywana jest z doświadczeniem, jednak jej brak może być spowodowany także innymi czynnikami takimi, jak niepokój, poczucie winy, strach przed odrzuceniem. Bardzo rzadko przedwczesny wytrysk jest wywoływany przez fizyczną chorobę.

Co moja partnerka pomyśli o tym problemie?

Twoja partnerka nie ma powodu do śmiechu lub złego myślenia o Tobie. Tym bardziej jeśli jesteście razem długi czas jako małżeństwo albo para. Lecz jednak, to ma znaczenie w pierwszych aktach współżycia, może determinować to, czy jesteś w stanie zadowolić swoją partnerkę czy nie.

Są jakieś metody leczenia przedwczesnego wytrysku?

Oczywiście. Dziś jest wiele metod i lekarstw na poprawianie czasu wytrysku u mężczyzn – od ćwiczeń, pomagających ci rozwiązywać ten problem, po naturalne tabletki czy kremy, które naprawdę działają. Dla tego nie powinieneś zaprzestawać prób rozwiązania problemu.

Powiekszaniepenisa.org pomógł tysiącom osób poprawiać ich przedwczesne wytryski. Oferujemy im najnowsze innowacyjne i skuteczne produkty, by leczyć ten problem. Badamy i testujemy najnowsze produkty, które uważamy za pomocne w uzyskaniu kontroli nad ejakulacjami. Niedługo będziesz mógł znaleźć na naszej stronie nowy dział z szerokim wachlarzem produktów, które pomogą Ci walczyć z tym problemem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *