Jak powiększyć penisa? Warto udać się do Urologa Warszawa.

Seks to dla wielu osób podstawa związku, ale to jednak dla mężczyzn jest on ważniejszy, ze względu na uwarunkowania ewolucyjne. Dlatego mężczyźni, zdecydowanie częściej od kobiet, opierają relacje damsko-męskie właśnie na współżyciu seksualnym. Niestety wiele par rozchodzi się ze względu na niedopasowanie w łóżkowych sprawach. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być różnica charakterów, czy temperamentów, aż po anatomię, która może zaburzyć życie erotyczne, ze względu na niemożność osiągnięcia satysfakcji przez oboje partnerów.

Sposoby na pogrubienie penisa

Przez to, że dla panów sfera seksualna odgrywa znaczącą rolę w ich życiach, większość spraw dotyczących seksu jest sprowadzana do penisa. Przyrodzenie staje się bardzo ważnym elementem obserwacji i konkurowania już od najmłodszych lat. Ilu z Was porównywało swoje penisy w szatniach  szkole, na basenie z kolegami? Ilu z Was próbowało różnych pomysłów na sprawdzenie wytrzymałości penisa i w pełnym wzwodzie wieszało na nim na przykład ręczniki? Pewnie wielu. To normalne, że młody człowiek sprawdza swoją pozycję w grupie, chociażby po rozmiarze członka. W dorosłym życiu często zdarza się, że gdy nastąpi rozstanie z partnerką, głównym podejrzanym w tej sprawie staje się penis. Wielu mężczyzn zamartwia się wtedy i zastanawia, czy chodziło o brak fantazji w łóżku, czy o rozmiar lub grubość ich członka. W takiej sytuacji wielu zaczyna szukać informacji o tym jak powiększyć lub pogrubić penisa.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Wielu panów uważa, że penis to po prostu kolejny mięsień i odpowiednie ćwiczenia mogą sprawić, że stanie się on większy i silniejszy. Wiadomo nie od dziś, że seria ćwiczeń może wpłynąć na rozbudowanie muskulatury i spora część mężczyzn z tego powodu rozpoczyna treningi na siłowni. Jednak niewielu z nich wie, że ćwiczenie penisa też może dać naprawdę nieoczekiwane rezultaty.  Jeśli więc, któryś z panów zdecyduje się na podjęcie ćwiczeń własnego interesu, to po jakimś czasie może zauważyć, że jego penis jest silniejszy, większy i grubszy. Nie można się zbyt szybko poddawać. Dla tych, którzy chcą w miarę szybko osiągnąć widoczne rezultaty lepsze będą tabletki, pompki do penisów czy specjalistyczne kremy. Jeśli jednak nie chcesz się faszerować lekami, warto już dziś zacząć ćwiczyć, aby móc osiągać lepsze wyniki i doprowadzić partnerkę do rozkoszy.

Pogrubienie penisa przez ćwiczenia

Żeby zdobyć wymarzoną muskulaturę na brzuchu czy ramionach trzeba poświęcić sporo czasu, ale tylko regularne i systematyczne ćwiczenia pozwolą osiągnąć upragniony cel. Tak samo jest z ćwiczeniami na penisa. Ćwiczenia te mogą zniechęcić sporą część panów, ponieważ są nużące i pracochłonne. Jeśli jednak chcesz poprawić lub uratować związek, warto spróbować.
Jednym z pomysłów na wyćwiczenie penisa jest rozciąganie go. Najpierw należy go ogrzać, aby pobudzić krążenie krwi, dlatego najlepiej jest to robić pod prysznicem (dzięki temu też zachowuje się maksimum prywatności). Następnie należy chwycić penisa będącego w stanie spoczynku i delikatnie rozciągać. Jeżeli zaczniecie odczuwać ból, to oznacza, że zbyt mocno rozciągacie. W takim przypadku należy trochę odpuścić i rozciągać do momentu, w którym odczuwacie pełen komfort. Rozciągniętego penisa należy przytrzymać około 20-30 sekund i puścić. Takie ćwiczenie powinno wykonywać się kilkukrotnie, jak serię na siłowni.
Drugą metodą jest ściskanie prącia w momencie osiągnięcia pełnej erekcji. Należy złapać penisa w dłoń, zacisnąć (bez odczuwania bólu!) i przytrzymać w takiej pozycji przez około 20-30 sekund. Z czasem można zacząć wydłużać ten czas.

Extender zamiast ćwiczeń

Extender to zestaw do powiększania penisa bezoperacyjnie. Zadaniem extendera jest trwałe wydłużenie penisa. Jednak na wielu stronach internetowych można znaleźć opinie, że extendery są mało skuteczne i dają tylko krótkotrwałe efekty. Może to wynikać z nieumiejętnego obsługiwania extendera, albo zbyt krótkiego lub mało systematycznego stosowania.
Korzystając z extendera warto pamiętać, że jakikolwiek ból w prąciu oznacza, że jest on źle użytkowany, za mocno zaciśnięty lub zbyt wyciągnięty.

Mięśnie Kegla

Każda kobieta o nich słyszała i pewnie od dawna je ćwiczy. Ale czy mężczyźni zdają sobie sprawę o ich istnieniu we własnym ciele? Mięśnie Kegla u kobiet pełnią ogromną rolę w donoszeniu ciąży oraz podczas porodu. Męskie mięśnie Kegla służą do podtrzymania penisa w trakcie trwania erekcji. Ćwiczenie mięśni Kegla można wykonywać wszędzie, ponieważ nie wymaga ono żadnych dodatkowych sprzętów i jest niezauważalne. Polega ono na napinaniu i rozluźnianiu mięśni krocza i miednicy. Każdorazowe ćwiczenie powinno być powtórzone około 30-40 razy. Żeby było łatwiej zrozumieć jak to zrobić można wyobrazić sobie, że próbuje się powstrzymać strumień moczu. Bo jeżeli odczuwamy silną potrzebę oddania moczu, to właśnie mięśnie Kegla powstrzymują to do momentu, gdy będzie można sobie ulżyć.

Czy można powiększyć penisa bez ćwiczeń?

Na rynku pojawia się coraz więcej różnego rodzaju sprzętów do powiększania, wydłużania penisa. Jednym z nich są pompki próżniowe. Pompki zapewniają całkiem niezłe efekty, ale na krótko. Dopiero po długim czasie stosowania takiej pompki można uzyskać stały rezultat. Tego typu sprzęt jest polecany przez urologów, gdyż z dostępnych metod na powiększanie penisa jest najbezpieczniejszy. Jest ona bardzo często zalecana osobom, które mają problemy z erekcją np. ze względu na uraz kręgosłupa lub osób starszych, dla których środki farmakologiczne mogłyby być niebezpieczne.

Jak używać pompki do penisa?

Pompka do penisa jest stosunkowo prosta w użyciu i w działaniu. Pompka pomaga za sprawą wytworzonego w niej podciśnienia w zasysaniu krwi i rozszerzeniu ciał jamistych znajdujących się penisie. Po nałożeniu pompki na członek i wytworzeniu tego podciśnienia należy zsunąć z niej gumkę uciskową na penisa, który już jest w stanie erekcji. Dzięki tej gumce, zassana krew nie znajdzie ujścia z powrotem i pozwoli utrzymać wzwód. Po każdorazowym użyciu pompki, po stosunku należy niezwłocznie tę gumkę zdjąć z prącia. Niedopilnowanie tego szczegółu może być ryzykowne i w końcowym efekcie doprowadzić nawet do martwicy.

Penisa można powiększyć także chirurgicznie

Zabieg polega na wysunięciu na zewnątrz tej części penisa, która znajduje się w ciele mężczyzny. Z biegiem lat taki zabieg stał się całkowicie bezpieczny i prosty w wykonaniu. Można zastanowić się nad tą opcją, gdyż nawet 10 cm prącia może znajdować się wewnątrz ciała.
Można również dokonać liposukcji w okolicach intymnych. Wielu mężczyzn borykających się z nadwagą mogą uważać, że mają krótkiego lub krótszego niż kiedyś penisa. Dzieje się tak, ponieważ część członka jest schowana pod tłuszczem. Liposukcja jest również w pełni bezpiecznym zabiegiem, ale może najpierw warto spróbować zrzucić parę kilogramów? Nie tylko odsłoni to ukrytą część penisa, ale wpłynie korzystnie na ogólną sprawność seksualną.

Tabletki, kapsułki i kremy na powiększenie penisa

Jeśli żadna z powyższych metod nie przypadła Wam do gustu, to pozostaje jeszcze jedna, a mianowicie odpowiednia suplementacja. Obecnie wielu producentów oferuje przeróżne środki na powiększanie penisa.  Produkty te najczęściej składają się z naturalnych składników, wykorzystywanych na przykład przez dzikie plemiona już setki lat temu. Działają one pobudzająco na cały organizm, podnoszą poziom libido i przede wszystkim usprawniają przepływ krwi do penisa. Z różnych tego typu preparatów można wskazać tabletki.

tabletki

Jest popularnym suplementem na powiększanie penisa. Jak w większości takich preparatów jego działanie polega na usprawnieniu i zintensyfikowaniu ukrwienia w penisie. Oprócz zalety, jaką jest wydłużanie penisa oraz czasu trwania erekcji, tabletkiwpływa również na libido oraz zwiększa ochotę na seks.

tabletki jest skomponowany z naturalnych i znanych składników takich jak:
•    Kozieradka, która wpływa na zwiększenie erekcji
•    Palma sabałowa, która zwiększa energię i pożądanie i jest silnym afrodyzjakiem
•    Korzeń maca, którego główną zaletą jest regulacja hormonów oraz wydłużony czas trwania erekcji

W opisie producenta znajdziemy informacje o pełnym składzie tego suplementu.
Stosowanie tabletki ma zapewnić powiększenie penisa od 3 do 7 centymetrów. Producent zaleca przynajmniej trzymiesięczną kurację, aby uzyskać pożądany efekt. Jednak wedle opisu pierwsze rezultaty można zauważyć już po około dwóch miesiącach zażywania tego suplementu.
tabletki należy przyjmować codziennie po jednej tabletce, najlepiej w porze porannego posiłku.
Pierwsze widoczne efekty to szybsze osiąganie wzwodu i silniejsze erekcje. Kolejnym następstwem stosowania tabletki jest zauważalne i trwałe wydłużenie penisa. Oczywiście producent zaznacza, że nie będzie to natychmiastowy efekt. Ale cierpliwość popłaca. Już po paru tygodniach stosowania tego suplementu będzie można odnotować nawet 2 centymetrowe wydłużenie penisa, a z czasem nawet do 7 cm.
W internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat tabletki. Zadowoleni klienci chętnie dzielą się uzyskanymi efektami po zażywaniu preparatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *