Chyba nikogo nie dziwi, jak wiele słyszymy na temat epidemii koronawirusa. Zmieniła naszą codzienność, uświadomiła zagrożenia związane z chorobami zakaźnymi, pokazała, że nieprzygotowani możemy zostać ciężko doświadczeni nie tylko zdrowotnie ale i ekonomicznie. Sytuacja dla wielu jest trudna. Niezwykle ważne jest jednak to, abyśmy przestrzegali zasad higieny i dbali zarówno o siebie jak i o inne osoby z naszego otoczenia. Dzięki temu będziemy mogli chociażby w małym stopniu ograniczać rozprzestrzenianie się epidemii. Właściwa dezynfekcja rąk i powierzchni, to właściwy krok na drodze do profilaktyki i prewencji zakażeń.

Jakość i oszczędność w portfelu


Aby nie nadwyrężać budżetu, można znaleźć gotowe do użycia preparaty dezynfekcyjne, które można stosować zarówno do rąk, jak i powierzchni i narzędzi. Zwłaszcza, jeśli stosujemy dezynfekcję okazjonalnie, w czasie podwyższonego ryzyka. Takim okresem jest właśnie szalejąca po świecie pandemia Covid-19. Przykładem takiego środka do odkażania, jest atestowany płyn DuAL 72 RTU do dezynfekcji rąk i powierzchni, od uznanego producenta Alpinus, stworzony na bazie 72% alkoholu etylowego. Jest skuteczną odpowiedzią na aktualne oczekiwania konsumentów. Wszechstronny a do tego w atrakcyjnej cenie. Aktualnie to najlepsza oferta na rynku w kontekście cena/jakość. Produkt można kupić nie wychodząc z domu. Płyny dezynfekcyjny online z dostawą pod nasze drzwi możesz kupić na przykład na plynydezynfekcyjne.pl.

Wszechstronny płyn dezynfekcyjny istnieje

Preparat ma charakter uniwersalny. Jak się okazuje, to możliwe. Wprawdzie nie zaleca się długotrwałego stosowania go na skórę dłoni ale doskonale spełnia swoje zadanie w większości zastosowań profesjonalnych i nieprofesjonalnych (domowych). Płyn przeznaczony jest zarówno do dezynfekcji rąk, jak i szybkiej dezynfekcji powierzchni, sprzętu medycznego oraz przedmiotów mających kontakt z żywnością.

Szerokie spektrum działania i zastosowań


Produkt posiada działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, działanie prątkobójcze w tym wobec prątków gruźlicy i pełne działanie wirusobójcze. Jest gotowy do użycia i szczególnie skuteczny w dezynfekcji małych powierzchni i miejsc trudno dostępnych w obszarze medycznym – obiektach służby zdrowia, szpitalach, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, przychodniach zdrowia, domach opieki, sanatoriach, w obiektach użyteczności publicznej, w gabinetach usługowych – salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach masażu, hotelach, obiektach gastronomicznych i w przemyśle spożywczym.

Preparat do dezynfekcji powierzchni maszyn, urządzeń, ochron osobistych wielokrotnego użytku (fartuchów, kombinezonów, masek ochronnych, aparatów tlenowych, obudów pochłaniaczy etc.). Preparat jest przeznaczony również do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością takich jak blaty, stoły, szafki, klamki, uchwyty, parapety, szyby, fotele itp. Stosowany jest także do dezynfekcji sprzętu sportowego oraz akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych.

Zapewnienie ochrony bliskim i współpracownikom

Dzięki zastosowaniu płyny dezynfekcyjnego DuAL 72 RTU możemy w prosty sposób zadbać o siebie oraz innych. Odkażając powierzchnie nie pozwalamy wirusom i bakteriom rozprzestrzeniać się. Ważne jest to zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych. I nie chodzi tylko o koronawirusa. Jest także wiele innych chorób, które mogą przenosić się poprzez kontakt człowieka z powierzchniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *