Praca w służbie zdrowia to codzienne wyzwania, a do wyzwań warto się odpowiednio przygotować! Z tego względu sklepy dedykowane personelowi medycznemu proponują swoim klientom coraz to nowsze rodzaje odzieży. W ostatnim czasie wyjątkową popularnością cieszą się kolorowe bluzy medyczne, wśród których pojawiają się modele dla ratowników, lekarzy i pielęgniarek. Czym charakteryzują się tego typu propozycje i na które warto się zdecydować? Sprawdź, jak dobrać odzież, która zapewni Ci najwyższy komfort pracy!

Wygodna i bezpieczna – te dwa kryteria muszą być spełnione, by o odzieży medycznej można było powiedzieć, że jest solidna. Coraz częściej zwraca się również uwagę na stylistykę, dzięki której ubrania robocze są nieco bardziej przyjazne dla pacjentów i ułatwiają im rozpoznanie personelu. Popularne ostatnio kolorowe bluzy medyczne doskonale spełniają powyższe wymogi. Co więcej, ich poszczególne modele projektowane są z myślą o konkretnych funkcjach. Jaką odzież wybrać, by cieszyć się komfortem codziennej pracy?

 

Jakie bluzy medyczne dla ratowników?

 

Ratownik medyczny to szczególna profesja, która bardzo często wiąże się z pracą w naprawdę trudnych warunkach. Z tego względu podczas dyżurów i pracy w terenie konieczna jest charakterystyczna odzież w intensywnych barwach, która sprawia, że ratownicy są doskonale widoczni. Poza specyficzną odzieżą wierzchnią w codziennej pracy doskonale sprawdzają się również kolorowe bluzy medyczne. Znajdziesz wśród nich między innymi rozpinane bluzy z kapturem i odblaskowym emblematem „ratownik medyczny”, klasyczne bluzy poliestrowo-bawełniane czy wygodne bluzy typu polo.

 

Kolorowe bluzy medyczne dla lekarzy

 

Ciepła i wygodna odzież jest niezastąpiona także podczas dyżurów lekarskich. W ofercie kolorowych bluz medycznych dostępne są między innymi komfortowe modele bawełniano-poliestrowe w barwach typowych dla służby zdrowia – czerwieni i granacie. Dużą sympatią medyków cieszą się fasony oznaczone umieszczonym na piersi nadrukiem „lekarz”.

 

Bluzy medyczne dla pielęgniarek

 

Kolorowa bluza medyczna znakomicie uzupełni również garderobę pielęgniarki. Ciepłe tkaniny w odcieniach czerwieni i granatu ochronią przed chłodem podczas dyżurów, a nadruk „pielęgniarka” zadba o szybką i skuteczną identyfikację.

 

Kolorowe bluzy medyczne to funkcjonalne i stylowe rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w roboczej garderobie niemal każdego pracownika służby zdrowia. Szeroki wybór praktycznych fasonów oferuje Ci między innymi sklep Trzy Pióra, która od lat specjalizuje się w sprzedaży ubrań i akcesoriów ratowniczych. Jej asortyment obejmuje również odzież taktyczną i letnią, a także bardzo przydatne przypinki i odblaskowe emblematy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *