Zapoznaj się z rodzajami

Przed zakupem twojej pierwszej peruki warto dowiedzieć się nieco o ich podstawowych rodzajach. Każdy typ charakteryzuje się inną podatnością na układanie, komfortem noszenia czy maksymalną długością użytkowania.

Peruki naturalne

Peruki z włosów naturalnych cechuje najwyższa jakość spośród wszystkich rodzajów. Produkuje się je w całości z ludzkich włosów, które zapewniają wysoki komfort podczas noszenia. Dzięki na podatności na układnie łatwo je stylizować – także przy użyciu lokówki czy prostownicy. Ich zaletą jest naturalny wygląd, który wiernie odzwierciedla prawdziwe włosy. Peruki z naturalnych włosów przy prawidłowym przechowywaniu i systematycznej pielęgnacji mogą służyć ci w nienagannym nawet przez cztery lata.

Peruki syntetyczne i mieszane

Szeroki wybór peruk syntetycznych pozwala dopasować idealną perukę pod nasze potrzeby. Takie peruki są nieco niższej jakości niż naturalne, jednak ich cena jest znacznie niższa. Włosy syntetyczne dobrze odwzorowują ludzkie. Ich wadą jest żywotność do około roku. Do pielęgnacji peruki syntetycznej należy używać dedykowanych produktów, które znajdziesz jednak w wielu sklepach z perukami. Peruki mieszane to często fryzury z krótkimi włosami typy pixie cut. Mają podobne właściwości do peruk syntetycznych.

Przede wszystkim wygoda

Każdej z nas zależy, aby prezentować się jak najlepiej. Stojąc przed zakupem peruki wygodę postaw jednak na pierwszym miejscu. Peruka po założeniu nie powinna cię uwierać ani powodować żadnego dyskomfortu. To ważne szczególnie wtedy, gdy planujesz nosić ją na co dzień. Poza komfortem stricte fizycznym pomyśl o komforcie psychicznym. Wybierz produkt, w którym będziesz czuła się pewna siebie i komfortowo. Jeśli długie, kręcone włosy były twoim marzeniem, ale po przymierzeniu wiesz, że to nie jest to – nie zmuszaj się. Znajdź taką fryzurę, w której będziesz czuła się sobą, a wtedy będziesz wyglądać najpiękniej i najbardziej naturalnie.

Dopasuj do okazji

Peruka powinna być dopasowana do okazji, na które planujesz ją zakładać. Jeśli potrzebujesz peruki do noszenia każdego dnia, a dodatkowo pracujesz w biurze, postaw na bezpieczną opcję. Stonowane kolory i klasyczne cięcie wcale nie oznacza, że twoje włosy będą nudne. Możesz wybrać ponadczasowe ombre, nowoczesny baleyage lub fryzurę z ciemnym odrostem, która podkreśli kolor twoich oczu. Kiedy wybierasz perukę na ważne wydarzenie, możesz zaszaleć i postawić na fryzurę, której nigdy wcześniej nie próbowałaś. W ten sposób na pewno zaskoczysz pozostałych gości!

Mamy nadzieję, że wiesz już, jak dobrać pierwszą perukę. W ofercie Hairly znajdziesz szeroką gamę peruk naturalnych, syntetycznych i mieszanych. Każdy produkt to najwyższa jakość wykonania i atrakcyjna cena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *