Klinika VESUNA debiutowała na rynku medycyny estetycznej kilkanaście lat temu i wciąż przyciąga mieszkańców Krakowa. Bogaty wachlarz usług z pogranicza medycyny estetycznej oraz laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet jak i mężczyzn. Oferowane zabiegi nie tylko poprawiają wygląd i kondycję zdrowotną, przede wszystkim wpływają na samocenę pacjentów Kliniki VESUNA.

 

Klinika VESUNA to dwie nowoczesne Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – przy ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 oraz w biurowcu HEXAGON na ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. placówkach znajduje się profesjonalny sprzęt najnowszej generacji. Co w praktyce oznacza, że w trakcie zabiegów wykorzystuje się nowoczesne, a także bezpieczne technologie, co przekłada się na komfort pacjentów podczas zabiegu zamykanie naczynek kraków.

Profesjonalny zespół VESUNY sięga tylko po sprawdzone i przebadane preparaty, posiadające polskie i światowe certyfikaty świadczące o ich jakości.

 

VESUNA na bieżąco śledzi trendy i technologie, które pojawiają się na rynku. W efekcie Klinika może się pochwalić zróżnicowaną ofertą zabiegów z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii, a także ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne z obu gabinetów posiadają certyfikaty CE i FDA.

 

Personel Kliniki podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, przecież to właśnie pacjent jest dla nich najważniejszy. Przed zabiegiem mogą się oni zdecydować na profesjonalne konsultacje z doświadczonym pracownikiem VESUNY. Nie da się ukryć, że konsultacje stwarzają doskonałą możliwość dobrania najlepszych zabiegów oraz terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

 

Podczas zabiegu, pracownicy Kliniki dokładają wszelkich starań, by zagwarantować swoim pacjentom najwyższy komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które jest dla Kliniki kwestią fundamentalną.

 

Radość na twarzach pacjentów, świadczy o ich zadowoleniu z efektu przeprowadzonej kuracji czy zabiegu. Co motywuje Klinikę do działania. To sprawia, że personel nieustannie podnosi własne umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach, śledząc nowości pojawiające się na wciąż rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#zamykanienaczynekkraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *